התורמים שלנו

התורמים של VetBiome נבחרים בקפידה ועוברים סינון דרך בדיקות מקיפות. חלקם אינם שומרים על פרטיות ואנו שמחים לשתף אותם כאן.

זה המקום כמובן גם להודות לבעליהם של תורמנו על הנכונות לתרום ובכך לעזור לאחרים

 

 

טייגר– כלבו הנאמן של אבי ועקנין מאלף הכלבים הבעלים של "אלפא דוג". התורם הראשון והמכובד שלנו. על אף מחויבויותיו המקצועיות של טייגר ככלב גישוש במשרה מלאה, תרומותיו המצוינות מתקבלות בקביעות ובמסירות.

רוג בעל הנפש העדינה הוא פשוט מושלם. חי במשפחה מרובת "ילדים" ומסתדר עם כולם. אם תשאלו את ימית, אסיסטנטית וטרינר מקצועית ומסורה היא תגיד לכם, שרוג הוא אחת המתנות הטובות שהחיים העניקו לה: "הייתי מוכנה שיהיו לי עוד 20 כמוהו". תודה ימית ורוג!

עוזי הוא חתול שובב אבל פחדן, אוהב להסתכל על הרחוב מהחלון, להחזיר צעצועים שזורקים לו, לרוץ בבית ובעיקר אוהב לאכול ולישון. הוא של נגה בסמן – תל אביבית ,טבעונית הדוקה, שחקנית מוכשרת.

זוהי חן לבית משפחת זיו, סלוקית יפיפייה, אנרגטית ומדהימה. חן עמדה בהצלחה בתנאי הסף שלנו, עברה בדיקות קפדניות והתקבלה כתורמת מן המניין. בזכות חן ובזכות מיליוני החיידקים שהיא מייצרת עבורנו בכל תרומה אנו משפרים את איכות חייהם של כלבים רבים, חלקם ממש ניצלים בזכותה.
בשם אותם כלבים אנו מודים לחן ולבעליה המסורים.  

לוקה – בוסטון טרייר אנרגטית צעירה היא 'האחת' של ד"ר טליה מור, הוטרינרית הראשית שלנו וככזאת היא מקבלת את כל התנאים הדרושים והטיפול הוטרינרי הצמוד כדי לשמש כתורמת צואה סופר איכותית.

ג'וניור, לונה ומיאה– צוות לעניין! יש בהם הרפתקנות, רגישות והרבה חן. שלושת החתולים הללו אמצו אותנו לחיקם מיומם הראשון וכשבגרו הפכו באופן טבעי ל'תורמי הבית' הנאמנים שלנו.